Algida Bedava Dondurma Kampanyası


Algida Bedava Dondurma Kampanyası yazisi 7.819 defa okundu. Yazıya 6 Yorum Yapıldı - Konunun Yayınlanma Zamanı :

Algida Bedava Dondurma Kampanyası ; Unilever Şirketler Grubunun Dondurma Markası Olan Algida 2016 Yazına Gene Müthiş Bir Kampanya İle Merhaba Diyor.

Bedava Dondurma İstermisiniz ? 🙂 Cevabınızı Duyar Gibiyiz .. Öyleyse Size Söylediklerimizi Bir Bir Yapın ve Ücretsiz Dondurma Kampanyasından Faydalanın..

Swarm’un iOS, Android veya Windows sürümlerinde #YazBaşlasın hashtag’i ile check-in yapan kullanıcıları birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

Herhangi bir mekanda check-in yaparken #YazBaşlasın hashtag’ini kullandığınızda yepyeni bir etiketin sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak aynı hashtag’i kullanarak check-in yaptığınızda, Algida’dan her gün ücretsiz Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Double Fıstık Ezmesi, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Antep Fıstık, Cornetto Disc Vanilya-Karamel, Cornetto Disc Cheesecake ve Nogger Winner ürünlerinden birini kazanabilirsiniz.

Algida Bedava Dondurma Kampanyası

Algida Bedava Dondurma Kampanyası

Swarm ile checkin yaparken #yazbaşlasın etiketini yazıyorsunuz daha sonrasında ise otomatikmen kazandıgınız dondurma ve kodu size geliyor.. O kodu ise migros alışveriş merkezlerine gidip kolayca kullanabiliyorsunuz. Ha bizden hatırlatması money club kartınızın olması şart o nedir diyorsanız migrostan 1 – 2 tl karşılığında alabileceğiniz üyelik kartı gibi bişi..

Peki herşey iyi güzelde bu swarm nedir diyorsanız o ise akıllı cep telefonuna indireceğiniz güzel bir uygulama.. bizde size her zamanki gibi güzellik yapıp indirme linklerini aşağıda verip işinizi kolaylaştırıyoruz..

Android , İOS , Windows Phone için swarm uygulama linkleri 🙂

Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından düzenlenmekte olup, 06.04.2016 – 10.05.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Arama motoru kelimeleri : bedava dondurma , beleş dondurma , ücretsiz dondurma , bedava algida , bedava kornet , bedava magnum , bedava max , bedava frigola , algida bedava , ücretsiz dondurma , ücretsiz algida , algida promosyon dondurma kodu , algida bedava dondurma kodu , swarm algida , swarm dondurma , migros algida dondurma

 

Googleden Gelen Aramalar :
6 adet yorum yapılmış
  1. Evet her yerde bedava çubuklarınız var ama her yerde migros mağazası yok. Dondurmanızın satıldığı her yerden bedavalar alınabilmeli.

Yorum Yazabilirsiniz

Mail Adresiniz Görünmeyecektir.