Beko Led Tv Çekilişi


Beko Led Tv Çekilişi yazisi 12.236 defa okundu. Yazıya 2 Yorum Yapıldı - Konunun Yayınlanma Zamanı :

Beko Led Tv Çekilişi ile Sende Kazanacaksın !! Katılım Çok Kolay .. Aşağıdaki Katılım Linkine Tıklayıp Önüne Çıkan Soruyu Yanıtlayacaksın.. Ad Soyad ve Adres Bilgilerini Gireceksin Gerekli Bir İki Yeri Tıklayıp İşaretleyeceksin.. Sonrada Çekilişe Katılacasın..

Beko Led Tv Çekilişi İle 1 Kişi Barcelona Seyahati , 4 kişi 2.596,00 TL değerinde B49L 9672 5B Ekran LED TV Kazanacaktır.

Kampanya 18.06.2016 saat: 00:01 – 18.07.2016 saat: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Beko ürünlerinin tanıtımı amacıyla www.bekofutbot.com internet sitesinde bulunan forma ad, soyad, adres, telefon ve email bilgilerini girerek karşılarına çıkan sorulara (kampanya tarihleri içerisinde sayfada hergün farklı soru olacaktır) doğru ya da yanlış fark etmeksizin cevap verenler cevap verdikleri her soru için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. (kampanyaya katılım günlük 1, toplamda 31 çekiliş hakkıyla sınırlıdır)

Beko Led Tv Çekilişi

Beko Led Tv Çekilişi

Çekilişe Katılım Linki : https://www.bekofutbot.com/akillisoru

Kazanan talihliler, 27.07.2016 tarihli Star Gazetesi duyurulacaktır. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. www.bekofutbot.com sitesinden kampanyaya katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Etiketlerimiz : Beko Led Tv Çekilişi Sonuçları , Beko Led Tv Kazan , Promosyon Beko Led Tv , Beko Çekilişi Sonuçları

2 adet yorum yapılmış

Yorum Yazabilirsiniz

Mail Adresiniz Görünmeyecektir.