Digitürk Lig TV Türkiye Süper Ligini Uygun Fiyatlar İle İzleyin


Digitürk Lig TV Türkiye Süper Ligini Uygun Fiyatlar İle İzleyin yazisi 633 defa okundu. Yazıya 0 Yorum Yapıldı - Konunun Yayınlanma Zamanı :

Digitürk Lig TV Türkiye Süper Ligini Uygun Fiyatlar İle İzleyin .. 2016 – 2017 Süper Lig Maçlarını İzle !! Üstelik Uygun Fiyata ve Harika Ödeme Kolaylıkları İle..

İşte Yılın En Güzel Kampanyası Promosyonu !!! Digitürk Lig TV Süper lig yeni sezon kampanyası… Lig TV’ye kredi kartınız ile üye olun, Süper Lig’de yeni sezonu 450 TL’ye seyredin… Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyonlar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 449,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 494,91 TL’dir. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya Axess, Word, Bonus, Advantage veya Maximum kredi kartlarıyla 9 taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Digitürk Lig TV Türkiye Süper Ligini Uygun Fiyatlar İle İzleyin

Digitürk Lig TV Türkiye Süper Ligini Uygun Fiyatlar İle İzleyin

Kampanya kapsamında belirtilen paketler 3 Ağustos 2017 tarihine kadar Giriş + Şampiyonlar Paketi ve Giriş + Süper Lig paketidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyonlar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 449,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 494,91 TL’dir. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya Axess, Word, Bonus, Advantage veya Maximum kredi kartlarıyla 9 taksitli olarak ödenebilir. Belirtilen paketlere ek tercihe bağlı olarak olarak toplam 72 TL’ye HD servisi de üyeliğe eklenebilir. 3 Ekim 2016’ya kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. Mobil Lig TV ile web’ten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Spor Toto Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir.

Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Google Etiketlerimiz : lig tv izle , süper lig izle , fenerbahçe maçlarını izle , beşiktaş maçlarını izle , galatasaray maçlarını izle , süper lig izle , Digitürl Lig Tv Seyret , Lig Tv Fiyatları , Süper Lig Maç Fiyatları , Lig Tv Kampanyaları , Süper Lig Kampanyaları , Mobil Lig TV izle

Googleden Gelen Aramalar :

Yorum Yazabilirsiniz

Mail Adresiniz Görünmeyecektir.