Hemen Katıl! Rama Krema ile 10 Numara Makarna Yarışması


Hemen Katıl! Rama Krema ile 10 Numara Makarna Yarışması yazisi 523 defa okundu. Yazıya 1 Yorum Yapıldı - Konunun Yayınlanma Zamanı :

Hemen Katıl! Rama Krema ile 10 Numara Makarna Yarışması .. Şefler Yarışıyor. Yemek yapmayı seviyorsan ve bunu meslek haline getirdiysen bu yarışma tam senlik diyebiliriz. Elinin lezzetini paraya dönüştürmeye ne dersin ? Cevabın evet ise seni bu yarışmaya katılmaya davet ediyoruz aziz dostum 🙂 .. Yarışmaya Türkiye genelinde, kampanya kapsamındaki ev dışı tüketim profesyonel mutfaklarda çalışan şefler, aşçılar ve aşçılık öğrencileri www.10numaramakarna.com web sitesi üzerinden ev dışı tüketime özel Unilever Food Solutions ürünlerinden Rama Krema – Rama Cremefine 31% Fett ile yaptıkları makarna yemeğinin fotoğrafını ve reçetesini siteye yükleyerek katılabilirler.

Hemen Katıl! Rama Krema ile 10 Numara Makarna Yarışması

Hemen Katıl! Rama Krema ile 10 Numara Makarna Yarışması

Yarışma 2 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama olan “Rama ile 10 Numara Makarna” yarışmasına ait ön eleme www.10numaramakarna.com web sitesi üzerinden gerçekleşecektir. İkinci aşama ise ilk aşama sonucunda finale kalan 10 yarışmacının katılımıyla İstanbul’da Ev Dışı Tüketim Fuarı’nda gerçekleştirilecektir.

Yarışmaya katılım ve www.10numaramakarna.com web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek işlemler ücretsizdir. Yarışmaya ancak ev dışı tüketim profesyonel mutfaklarda çalışan şefler, aşçılar ya da aşçılık okullarında aşçılık eğitimi alan öğrenciler katılabilir.

Yarışma Birincisine : 10.000 TL Değerinde Hediye Paketi Verilecektir.
Yarışma İkincisine : 5.000 TL Değerine Hediye Paketi Verilecektir.
Yarışma Üçüncüsüne : 2.500 TL Değerinde Hediye Paketi Verilecektir.

Yarışmaya Kayıt Katılım Linki : http://www.10numaramakarna.com/kullanici/kayit-ol

Arama Motoru Kelimeleri : Yemek Yarışmasına Katılım , Yemek Yarışmalarına Nasıl Katılırım , Ödülü Yemek Yarışması , Rama Yemek Yarışması

Günceleme : Numune talebinizle ilgili güzel haber! Geldi 🙂

Numune talebinizle ilgili güzel haber!

Numune talebinizle ilgili güzel haber!

Bize Güvenip Promosyonlara Çekilişlere Katılan Bütün Takipcilerimize Teşekkürü Borç Biliriz. Bizler Size Hizmet İçin Açtık Bu Siteyi ve Yolumuza Onlarca Taş Koyup Sıkıntı Çıkaralar OlsAda Devam Edeceğiz.. Yaşasın Promosyon , Yaşasın Bedava Numune 🙂

Googleden Gelen Aramalar :

Yorum Yazabilirsiniz

Mail Adresiniz Görünmeyecektir.