NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Kayıt Sitesi


NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Kayıt Sitesi yazisi 514 defa okundu. Yazıya 0 Yorum Yapıldı - Konunun Yayınlanma Zamanı :

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Kayıt Sitesi ; NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Etkinliği İçin Kayıt Yaptırmanız Şart. Nike İstanbul Koşusuna kadar sürecek eşsiz bir hazırlık programına katılabileceksiniz. NRC hazırlık koşuları ve NTC antrenmanlarıyla performansını artıracak, birbirinden farklı etkinliklere katılarak koşuya hazırlanacaksınız. Dereceye girmen durumunda sürpriz hediyeler seni bekliyor olacak. Dereceye giremediysen üzülme! Nike Women Victory Tour Istanbul 2016 koşusunu bitiren tüm yarışmacılar madalya kazanacaklar. Katılan herkese Nike Başlangıç Seti ve madalya hediye. Son katılım 27 Mayıs.

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016
5 Haziran 2016 (Saat 9:34) – Konum: Caddebostan

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Kayıt Sitesi

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016 Kayıt Sitesi

Katılım Linki ;

https://www.nike.com/events-registration/event?id=32033

KATILIM ÜCRETİ
18 – 24 YAŞ: 30 TL
25+ YAŞ: 50 TL

ETKİNLİK ÖZETİ

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016, seni sadece bir yarışa değil, yarışa kadar sürecek eşsiz bir hazırlık programına davet ediyor. NRC hazırlık koşuları ve NTC antrenmanlarıyla performansını artıracak, birbirinden farklı etkinliklere katılma şansı yakalayacaksın.

Üstelik bu sene NikeWomen Victory Tour’a arkadaşlarınla katılarak motivasyonunu artırabilirsin. İster kendi takımını kur, arkadaşlarını çağır; istersen önceden kurulmuş takımlardan birine katıl ve eğlenceye hazır ol.
Takımın kalabalıklaştıkça seni bekleyen sürprizler de artacak.

NWVT özel etkinlik takvimi için nike.com/istanbul sayfasını takipte kal.

Hemen kaydol, eşsiz bir spor deneyimine bugün katıl.
Seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yorum Yazabilirsiniz

Mail Adresiniz Görünmeyecektir.