Nutella Samsung HD Tv ve Xbox One Çekilişi


Nutella Samsung HD Tv ve Xbox One Çekilişi yazisi 2.882 defa okundu. Yazıya 12 Yorum Yapıldı - Konunun Yayınlanma Zamanı :

Nutella Samsung HD Tv ve Xbox One Çekilişi !! Nutella Kazandırıyor !! Tadı Kadar Hediyeleride Nefis Olan Nutella Çikolata Çekilişi.. 9 Kişiye Samsung Curver HD TV , 90 Kişiye XBOX ONE 500 GB Oyun Konsolu !!! Gerçekten Müthiş Hediyeler Hadi Durma Sende Katıl Kazan..

Çekilişe Katılmak İçin ; 01 Nisan 2016 ile 30 Haziran 2016 tarihleri arasında tüm satış noktalarından, Nutella (Nutella 400 gr ürünündeki şifre için 1 çekiliş hakkı; Nutella 750 gr ürünündeki şifre için 2 çekiliş hakkı) ürününden satın alıp, ürün kapağı altındaki katılım şifresini ad soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 3799 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderenler veya http://nutellakazandiriyor.com internet sitesine girerek açılan forma şifre, ad-soyad, adres, e-posta ve GSM no bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katılımcılar çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır.

Nutella Samsung HD Tv ve Xbox One Çekilişi

Nutella Samsung HD Tv ve Xbox One Çekilişi

Kampanyanın çekilişi 12 Temmuz 2016 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 15 Temmuz 2016 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de yayınlanacaktır..

Arama Motoru Kelimeleri : nutella çekilişi sonuçları , nutela çekilişine katıl , çekiliş nutella

 

Googleden Gelen Aramalar :
12 adet yorum yapılmış
  1. Ben her sabah ekmek diliminin üzerine tereyağ onun üstüne nutella onunda üstüne bal sürerek kahvaltımı yaparım.

  2. BELGİN ÇELENK Bende 47 yıldır nutella ile büyüdüm derken almanyada doğdum her kahvaltıda nutella bulunurdu.şuan 51 yaşındayım hala bu gelenek devam ediyor.inşallah torunum olursa devam edecektir.teşekkürler NUTELLA…

  3. ben türkselli değilim .tv ve oyun çekilişine katılamıyorummu merak ettim.cevabınızı bekliyorum.mümkünse.

Yorum Yazabilirsiniz

Mail Adresiniz Görünmeyecektir.